R. Aniulio įmonė | raniulis@siuva.lt | 8 699 19642 | 8 37 363491

Dėmių valymas

Mūsų atstovaujama JAV įmonė Albatross®, valymo priemones rūbams ir tekstilei gaminanti nuo 1898 metų, gali pasiūlyti ypač platų dėmių valiklių asortimentą. Tai leidžia išvalyti dėmes iš rūbų, minkštų baldų, kilimų ir kt. mažomis pastangomis ir nepakenkiant medžiagai. Tepalas, purvas, rašalas, lūpų dažai, marginimo dažai, vaškas ir kitokios dėmės pasiduoda Albatross® valikliams.

1Dėmių valymo staliukas VENTA T.A.G
Tai mažas, bet galingas dėmių valymo stalas. Tvirta plieninė konstrukcija su įmontuotu oro nutraukimu ir 2 pneumatiniais pistoletais valymui ir 1 džiovinimui. Stalo darbinė dalis gana siaura, todėl galima naudoti suteptoms rūbų rankovėms ar kelnių klešnėms valyti. 220-240V, 50Hz. Svoris 15 kg. Matmenys 25x55x75cm. Reikalinga suspausto oro linija. Pagaminta JAV.

Video

2

YH-170 dėmių valymo pistoletas

Skirtas tekstilei ir rūbams. Galima naudoti skystą valiklį KOLTEX® 33. 220V. Nereikia suspausto oro.

Pagaminta Taivane.


3

EverBlum Gold Cleaning Fluid

Tai unikalus, greitai džiūstantis, nedegantis valymo skystis. Jis turi silpną kvapą ir idealiai tinka visos tekstilės, įskaitant rūbus, patalynę, minkštus baldus, valymui. Neturi chlorofluoro-karbonų (CFCs ar HCFCs). Tinka tiek baltoms, tiek spalvotoms medžiagoms. Šis unikalus tirpiklių mišinys neturi ozoną ardančių ar vėžį sukeliančių medžiagų.
Pakuotės 5 gal. (19 ltr.)

Pagaminta JAV.


3

KOLTEX® 33

KOLTEX® 33 yra greitai džiūstantis, nedegantis valymo skystis. Jis idealiai tinka visos tekstilės, įskaitant rūbus, patalynę, minkštus baldus, valymui. Neturi jokių chloridinių tirpiklių. Tinka tiek baltoms, tiek spalvotoms medžiagoms. Pakuotė 5 ltr.

Pagaminta Italijoje.


okFASTER® 1

Tai stiprus miltelinis dėmių valiklis. Tereikia papurkšti valiklio ant dėmės, leisti išdžiūti ir nuvalyti ar nupūsti. Balti absorbuojantys milteliai sugeria dėmę. Ši priemonė tinka valyti alyvos ar riebalų dėmes nuo medžiagų, rūbų, minkštų baldų, kilimų ir kt.

Aerozolis. 400 ml., dėžėje 12 vnt.

Pagaminta Italijoje.

Jau turime!

Video

okKOLTEX® 35

Valo alyvos, riebalų, purvo dėmes iš medžiagų, rūbų, minkštų baldų, kilimų ir kt. Neturi chloro.

Aerozolis. 400 ml., dėžėje 12 vnt.

Pagaminta Italijoje.


5Sausas dėmių valiklis “JANIE”

Valiklis, nėra agresyvus, jo sudėtyje nėra tirpiklių. Jis pagamintas iš natūralių medžiagų, netoksiškas, nedegantis, bekvapis. Valo sausai, absorbuodamas tepalą ar riebalus. Tinka visų rūšių medžiagoms: šilkui, vilnai, medvilnei, poliesteriui, zomšai ir kt. Nekenkia spalvotoms medžiagoms. “Janie” taip pat tinka valyti kilimams. Valiklis “Janie” nepalieka žiedų, kurie kartais atsiranda išvalius skystu ar aerozoliniu valikliu. “Janie” nevalo rašalo, vyno, kavos, arbatos ir panašių dėmių. Tačiau gali išvalyti tokias šviežias dėmes kaip: šviesių atspalvių lūpų dažų, riebalų pagrindu pagamintos kosmetikos ar kavos su grietinėle dėmes ir pan., t.y. sugeria medžiagas, kurių sudėtyje yra riebalai arba tepalas.
Pagaminta JAV.                                    Jau turime!


6EXPERT® FUSING MACHINE CLEANER

Paklijavimo presų ir lygintuvų valiklis. Šalina prielipas. Jo sudėtyje nėra silikono, todėl nerūksta. Galima naudoti ant veikiančių įrengimų. Ypač tinka tefloninėms juostoms valyti. Purkšti 20 cm atstumu, palaukti 2 min. ir nuvalyti sugeriančia medžiaga. Nr. 3623, 397 g.

Aerozolis. Pagaminta JAV.

 


7LUBRITEX®

Skysta silikoninė alyva siūlams tepti. Sumažina siūlų trūkinėjimą. Bekvapė. Galima naudoti specialią tepalinę, per kurią praeidami siūlai sutepami arba galima merkti siūlų ritę į šią alyvą. Siūlas išlieka slidus, bet netepa gaminio.

1 litro buteliai.

Pagaminta Italijoje.


8

ABRO SILICON SPRAY LUBRICANT

Aerozolinis silikoninis tepalas.
Naudojamas siūlams, sukirpimo peiliams tepti. Apsaugo nuo korozijos, sumažina trintį.
Turi antistatinių savybių, atstumia dulkes ir purvą.
Greitai džiūsta, nepalieka dėmių.

Nr. SL-900, 283 g.

Aerozolis. Pagaminta JAV.