R. Aniulio įmonė | raniulis@siuva.lt | 8 699 19642 | 8 37 363491

Servovarikliai

Powermax AHU27 tai naujos kartos ekonomiški 220V 550W (arba 750W) varikliai pramoninėms siuvimo mašinoms.
Tinka įvairioms pramoninėms siuvimo mašinoms, overlokams, plokščiasiūlėms ir kt.
Dirba tyliai, be vibracijos, taupo elektros energiją. Lyginant su sankabiniais varikliais sutaupoma 70% energijos. Variklis valdomas mikrokompiuteriu ir nenaudoja elektros kai mašina nedirba.
Patogus valdymas. Sustiprintas variklio sukimo momentas. Sukimo momentas keičiasi automatiškai, priklausomai nuo apkrovos (plonai medžiagai sukimo momentas mažesnis, storai didesnis).
Nedideli matmenys.
Tinka keičiant senus sankabinius variklius. Atitinka tvirtinimo skylės.
Taupomas darbo laikas. Jutikliai perduoda signalus iš pedalo. Greičio kontrolė labai tiksli, todėl visi greičio parametrai (didžiausias greitis, mažiausias greitis, švelnus startas ir kt.) gali būti lengvai nustatomi ir kontroliuojami.
Dėl adatos pozicionavimo viršuje/apačioje nereikia iškėlinėti adatos, ranka sukant skriemulį. Tai žymiai padidina darbo efektyvumą.
Variklis nereiklus priežiūrai. Sumontavus ir kartą nustačius parametrus, variklis ilgai dirbs be rimtos techninės priežiūros.
Jokių besitrinančių dalių (nėra sankabos), tylus darbas, maža vibracija.

AHU27-55_

AHU58A-55_

AHU27-55 Charakt


 

ASU27-75_

ASU27-75


 

ASU27-55_

ASU27-55 CharaktPowermax variklio tvirtinimas

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius, taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Naršydami toliau Jūs sutinkate naudoti slapukus.